$15,000,000
- Land
- 365 Acres
- $41,096 per Acre
2833 County Road 117, Glenwood Springs, CO 81601
2833 County Road 117, Glenwood Springs, CO 81601$15,000,000
2833 County Road 117, Glenwood Springs, CO 81601
2833 County Road 117, Glenwood Springs, CO 81601$450,000
Tbd Van Dorn Dr, Glenwood Springs, CO 81601
Tbd Van Dorn Dr, Glenwood Springs, CO 81601$849,000
1014 Blake Ave, Glenwood Springs, CO 81601
Amy Luetke The Property Shop
$2,650,000 New Construction
603 Dry Park Rd, Glenwood Springs, CO 81601
Giovanna Kennedy Compass Aspen
$605,000
2701 Midland Ave Unit 625, Glenwood Springs, CO 81601
Corin Higgins-Brucker Christie's International Real Estate Aspen Snowmass
$379,000
3408 Elk Springs Dr, Glenwood Springs, CO 81601
3408 Elk Springs Dr, Glenwood Springs, CO 81601$350,000
712 Hidden Valley Dr, Glenwood Springs, CO 81601
712 Hidden Valley Dr, Glenwood Springs, CO 81601$1,250,000
1017 Cooper Ave, Glenwood Springs, CO 81601
Jennifer Connor Smith Vicki Lee Green Realtors LLC
$235,000
11101 County Road 117 Unit B6, Glenwood Springs, CO 81601
Marianne Ackerman The Property Shop
$425,000
3504 Elk Springs Dr, Glenwood Springs, CO 81601
3504 Elk Springs Dr, Glenwood Springs, CO 81601$1,400,000
101 Cliff Rose Way, Glenwood Springs, CO 81601
Fran Hogan Aspen Snowmass Sotheby's International Realty-Basalt
$1,350,000
1015 Grand Ave, Glenwood Springs, CO 81601
Marianne Ackerman The Property Shop
$295,000
117 Paintbrush Way, Glenwood Springs, CO 81601
117 Paintbrush Way, Glenwood Springs, CO 81601$345,000
3221 Elk Springs Dr, Glenwood Springs, CO 81601