$386,100
- Land
- 2 Acres
- $193,050 per Acre
9756 E Dead Sure Place Unit 9, Gold Canyon, AZ 85118
9756 E Dead Sure Place Unit 9, Gold Canyon, AZ 85118$386,100
9756 E Dead Sure Place Unit 9, Gold Canyon, AZ 85118
9756 E Dead Sure Place Unit 9, Gold Canyon, AZ 85118$324,990
10890 E Cactus View Cir Unit 9, Gold Canyon, AZ 85118
10890 E Cactus View Cir Unit 9, Gold Canyon, AZ 85118$435,000
4970 S Desert Willow Dr, Gold Canyon, AZ 85118
Jim Sobek Weichert, Realtors-Home Pro Realty
$297,900
7373 U S 60 Unit 432, Gold Canyon, AZ 85118
Christina Brooks Montesa
$1,100,000
000 E Tbd Lot 3 --, Apache Junction, AZ 85119
Nina Johnson Barrett Real Estate
$316,000
7373 U S 60 Unit 472, Gold Canyon, AZ 85118
Christina Brooks Montesa
$404,995
18714 Panchito Dr, Gold Canyon, AZ 85118
$121,500
5249 S Gold Canyon Dr Unit 8, Gold Canyon, AZ 85118
5249 S Gold Canyon Dr Unit 8, Gold Canyon, AZ 85118$490,000
8115 E Birdie Ln, Gold Canyon, AZ 85118
Jody Sayler Just Selling AZ
$419,900
8128 E Sand Wedge Ln, Gold Canyon, AZ 85118
Carol M Kingman Lori Blank & Associates, LLC
$849,900
7560 E Golden Eagle Cir, Gold Canyon, AZ 85118
Michael Willemsen HomeSmart
$674,000
4817 S Nighthawk Dr, Gold Canyon, AZ 85118
Zach Jensen Lori Blank & Associates, LLC
$325,000
3863 S Avenida de Angeles -- Unit 103, Gold Canyon, AZ 85118
3863 S Avenida de Angeles -- Unit 103, Gold Canyon, AZ 85118$622,500
4256 S Celebration Dr, Gold Canyon, AZ 85118
Marlene Ryder-Baker Lori Blank & Associates, LLC
$410,000
8605 E Aloe Dr, Gold Canyon, AZ 85118
Paul Whittle American Allstar Realty