$1,275,000 Sold May 22, 2025
321 Pacific Oaks Rd, Goleta, CA 93117
- 2 Beds
- 3 Baths
- 1,797 Sq Ft
- Built 1990
Last Sold Summary
- 7% Above List Price
- $710/SF
- 1 Day On Market
Current Estimated Value $1,273,642
Last Listing Agent Steve Epstein Keller Williams Realty Santa Barbara
321 Pacific Oaks Rd, Goleta, CA 93117