$650,000 Sold Apr 24, 2026
4067 Dickerson Mill Rd, Bedford, VA 24523
- 1 Bed
- 1 Bath
- 8,720 Sq Ft
- Built 1978
Last Sold Summary
- 13% Below List Price
- $75/SF
- 159 Days On Market
Last Listing Agent Tina Friar Keller Williams
4067 Dickerson Mill Rd, Bedford, VA 24523