$14,000
- Land
- 1.72 Acres
- $8,144 per Acre
lot 18 Canyon Lake, Gordon, TX 76453
lot 18 Canyon Lake, Gordon, TX 76453$14,000
lot 18 Canyon Lake, Gordon, TX 76453
lot 18 Canyon Lake, Gordon, TX 76453$33,000
505 Canyon Lake, Gordon, TX 76453
505 Canyon Lake, Gordon, TX 76453$30,000
E49R Arts Way, Gordon, TX 76453
E49R Arts Way, Gordon, TX 76453$21,000
0 Tbd Stagecoach Trail Unit 22813908, Gordon, TX 76453
0 Tbd Stagecoach Trail Unit 22813908, Gordon, TX 76453$1,085,700
School House Rd, Gordon, TX 76453
School House Rd, Gordon, TX 76453$80,000
507 Prickly Pear Trail, Gordon, TX 76453
507 Prickly Pear Trail, Gordon, TX 76453$24,800
D69 Hensley Rd, Gordon, TX 76453
D69 Hensley Rd, Gordon, TX 76453$1,110,000
5170 County Road 125, Gordon, TX 76453
5170 County Road 125, Gordon, TX 76453$4,745,000
2525 Rd, Gordon, TX 76453
Steve DVM Capitol Ranch Real Estate, LLC
$675,000
Coalville Rd, Gordon, TX 76453
Coalville Rd, Gordon, TX 76453$240,000
2263 S Main St, Gordon, TX 76453
2263 S Main St, Gordon, TX 76453$659,900
840 Hensley Rd, Gordon, TX 76453
Joel Taylor CLARK REAL ESTATE GROUP
$64,000
1200 Arts Way, Gordon, TX 76453
1200 Arts Way, Gordon, TX 76453$375,000
2112-A County Road 126, Gordon, TX 76453
2112-A County Road 126, Gordon, TX 76453$260,775
TBD Lot 18.3 Clayton Mountain Rd, Gordon, TX 76453
TBD Lot 18.3 Clayton Mountain Rd, Gordon, TX 76453$194,900
TBD Lake Creek Rd, Gordon, TX 76453
TBD Lake Creek Rd, Gordon, TX 76453$550,000
2112-C County Road 126, Gordon, TX 76453
2112-C County Road 126, Gordon, TX 76453$259,350