$594,900
- Land
- 3.28 Acres
- $181,261 per Acre
724 Rc Luker Ct, Granbury, TX 76048
724 Rc Luker Ct, Granbury, TX 76048$594,900
724 Rc Luker Ct, Granbury, TX 76048
724 Rc Luker Ct, Granbury, TX 76048$97,500
420 Crestline Dr, Granbury, TX 76049
420 Crestline Dr, Granbury, TX 76049$270,000
5511 Black Pine Cir, Granbury, TX 76048
Angelique Burkett Realty Of America, LLC
$179,000
3510 Gerry Dr, Granbury, TX 76049
Morris Duree Granbury Realty, LLC
$1,435,230
2600 Alta Vista Ct, Granbury, TX 76049
2600 Alta Vista Ct, Granbury, TX 76049$374,999
257 Coronado Ct, Granbury, TX 76048
Ben Caballero HomesUSA.com
$950,000
9704 Ravenswood Rd, Granbury, TX 76049
Jonathan Cook Realty Of America, LLC
$296,258
310 Vista Dr, Granbury, TX 76049
Steven Bradbury Coldwell Banker Apex, REALTORS
$135,000
6614 Ashley Ct, Granbury, TX 76049
Katelynn Romine Better Homes & Garden Hometown
$650,000
6414 Buena Vista Dr, Granbury, TX 76049
Joshua Shelton Home Grown Group Realty, LLC
$285,000
3023 Steepleridge Cir, Granbury, TX 76048
Michael Garcia Elite Real Estate Texas
$150,000
630 R C Luker Ct, Granbury, TX 76048
630 R C Luker Ct, Granbury, TX 76048$896,400
735 R C Luker Ct, Granbury, TX 76048
735 R C Luker Ct, Granbury, TX 76048$9,000
5806 Lake Granbury Trail, Granbury, TX 76048
5806 Lake Granbury Trail, Granbury, TX 76048$725,000
2012 Spieth St, Granbury, TX 76048
Kacey Huggins Keller Williams Brazos West
$545,000
5102 Largo Dr, Granbury, TX 76049
Dobi Caldwell Keller Williams Realty
$769,000
716 Coastal Meadows Ct, Granbury, TX 76049
Natalie Self Elevate Realty Group