$155,000 Last List Price
126 E Central Ave, Grand Isle, LA 70358
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,014 Sq Ft
- Built 1980
Last Sold Summary
- $153/SF
- 7 Days On Market
Last Listing Agent Cade Harris Gulf Coast Real Estate, LLC
126 E Central Ave, Grand Isle, LA 70358$155,000 Last List Price
126 E Central Ave, Grand Isle, LA 70358
Last Sold Summary
Last Listing Agent Cade Harris Gulf Coast Real Estate, LLC
126 E Central Ave, Grand Isle, LA 70358
3560 Louisiana Highway 1, Grand Isle, LA 70358
Last Sold Summary
Last Listing Agent Charles LeBlanc eXp Realty
$45,000
Lot 5 Sq M Cedar Ln, Grand Isle, LA 70358
Lot 5 Sq M Cedar Ln, Grand Isle, LA 70358$450,000 Last List Price
2966 Louisiana 1, Grand Isle, LA 70358
Last Sold Summary
Last Listing Agent Sadie Galiano Island Realty
2966 Louisiana 1, Grand Isle, LA 70358
35 Bird Reef Ct, Grand Isle, LA 70358
Last Sold Summary
Last Listing Agent Charles LeBlanc eXp Realty, LLC
$1,125,000
2394 Highway 1, Grand Isle, LA 70358
Sadie Galiano Island Realty
$325,000 Last List Price
3493 Highway 1, Grand Isle, LA 70358
Last Sold Summary
Last Listing Agent Sadie Galiano Island Realty
3493 Highway 1, Grand Isle, LA 70358Est $448,000
63 Manilla Village Ct, Grand Isle, LA 70358
Last Sold Summary
Last Listing Agent Tim Houk Keller Williams Realty Red Stick Partners
$475,000
70 Queen Bess, Grand Isle, LA 70358
70 Queen Bess, Grand Isle, LA 70358$290,000 Last List Price
167 Santiny Ln, Grand Isle, LA 70358
Last Sold Summary
Last Listing Agent Paula M Marschik CENTRAL LAFOURCHE REALTY LLC
167 Santiny Ln, Grand Isle, LA 70358
7062 Pamela Blvd, Grand Isle, LA 70358
Last Sold Summary
Last Listing Agent RANDALL SCHMIDT Louisiana Property Partners, LLC