$450,000
- Land
- 2.4 Acres
- $187,500 per Acre
1605 Sterling Oaks Ct SE, Forest Hills, MI 49301
1605 Sterling Oaks Ct SE, Forest Hills, MI 49301$450,000
1605 Sterling Oaks Ct SE, Forest Hills, MI 49301
1605 Sterling Oaks Ct SE, Forest Hills, MI 49301$2,150,000
3750 Charlevoix Dr SE, Cascade Township, MI 49546
Tim Anders Berkshire Hathaway HomeServices Michigan Real Estate (Main)
$1,445,000
7314 Thornapple Park Dr SE, Grand Rapids, MI 49546
John Postma RE/MAX of Grand Rapids (FH)
$450,000
1605 Sterling Oaks Ct SE, Forest Hills, MI 49301
1605 Sterling Oaks Ct SE, Forest Hills, MI 49301$738,000
The Maxwell Plan at Ada Grove, Forest Hills, MI
Showing Results 41 - 45, Page 2 of 2