Est $286,987
1099 Boulder Dr, Gray, GA 31032
- 5 Beds
- 3.5 Baths
- 2,608 Sq Ft
- Built 2024
Last Sold Summary
- 21% Below List Price
- $139/SF
- 155 Days On Market
- Last Sold Price $361,977
- May 06, 2025
Last Listing Agent Jacqueline Calhoun DFH Realty Ga, LLC