$695,000
- Land
- 5 Acres
- $139,000 per Acre
5703 Fincastle Farm Trace, Prospect, KY 40059
5703 Fincastle Farm Trace, Prospect, KY 40059Explore Similar Land Within 2 Miles of Green Spring, KY
$695,000
5703 Fincastle Farm Trace, Prospect, KY 40059
5703 Fincastle Farm Trace, Prospect, KY 40059$1,850,000
5209 River Rd, Louisville, KY 40222
5209 River Rd, Louisville, KY 40222$899,000
2515 Woodside Rd, Louisville, KY 40207
2515 Woodside Rd, Louisville, KY 40207$3,500,000
5222 Cherry Valley Rd, Prospect, KY 40059
5222 Cherry Valley Rd, Prospect, KY 40059$310,000
3403 Cabin Cir, Glenview Hills, KY 40222
3403 Cabin Cir, Glenview Hills, KY 40222$650,000
8001 Rock Hill Rd, Prospect, KY 40059
8001 Rock Hill Rd, Prospect, KY 40059$495,000
3136 Blackberry Hill Rd, Glenview, KY 40222
3136 Blackberry Hill Rd, Glenview, KY 40222$565,000
5404 Venkata Way, Prospect, KY 40059
5404 Venkata Way, Prospect, KY 40059$140,000
4805 & 4806 Upper River Rd, Jeffersonville, IN 47130
4805 & 4806 Upper River Rd, Jeffersonville, IN 47130$115,000
407A Gunter St, Jeffersonville, IN 47130
407A Gunter St, Jeffersonville, IN 47130$199,000
0 Highway 59, Robertsdale, AL 36567
0 Highway 59, Robertsdale, AL 36567$239,000
7909 Barbour Manor Dr, Louisville, KY 40241
7909 Barbour Manor Dr, Louisville, KY 40241$295,000
6710 Glen Springs Ct, Louisville, KY 40222
6710 Glen Springs Ct, Louisville, KY 40222$227,500
0 Upper River Rd Unit 202606239, Utica, IN 47130
0 Upper River Rd Unit 202606239, Utica, IN 47130