$275,000
- Land
- 10.5 Acres
- $26,190 per Acre
1158 W US Hwy 40, Greencastle, IN 46135
1158 W US Hwy 40, Greencastle, IN 46135$275,000
1158 W US Hwy 40, Greencastle, IN 46135
1158 W US Hwy 40, Greencastle, IN 46135$219,900
33 Cottonwood Ct, Greencastle, IN 46135
Jacqueline Trout-Huser
First Focus Realty LLC
(765) 405-2126
$239,900
707 Shadowlawn Ave, Greencastle, IN 46135
Cheryl Thomas
RE/MAX Cornerstone
(765) 234-5918
$382,500
1000 S Jackson St, Greencastle, IN 46135
Jana Fogle Sillery Fogle Real Estate
$300,000
1611 E Range Line Rd, Greencastle, IN 46135
Lisa Fischer Fischer Realty, LLC
$399,000
690 Kirkwood Dr, Greencastle, IN 46135
Steve Custis RE/MAX Cornerstone
$385,000
2004 Fairway Dr, Greencastle, IN 46135
Justin Hall The Stewart Home Group
$349,900
4735 W County Road 75 S, Greencastle, IN 46135
Hayley Puff RE/MAX Advanced Realty
$295,000
2017 Fairway Dr, Greencastle, IN 46135
Jana Fogle Sillery Fogle Real Estate
$299,900
700 Albin Pond Rd, Greencastle, IN 46135
Mary Looper F.C. Tucker Advantage, REALTOR
$199,999
68 Ridgeland Rd, Greencastle, IN 46135
68 Ridgeland Rd, Greencastle, IN 46135$249,900
7 S Bloomington St, Greencastle, IN 46135
Cody Laster F.C. Tucker West Central
$199,900
111 S Spring St Unit G6, Greencastle, IN 46135
Eric Wolfe Prime Real Estate ERA Powered
$75,000
0 Longcastle Dr Unit MBR22035556, Greencastle, IN 46135
0 Longcastle Dr Unit MBR22035556, Greencastle, IN 46135$99,900
000 W County Road 350 N, Greencastle, IN 46135
000 W County Road 350 N, Greencastle, IN 46135$235,000
486 Glenview Dr, Greencastle, IN 46135