$1,202,491
- Land
- 453.8 Acres
- $2,650 per Acre
0 County Road 156, Ralph, AL 35480
0 County Road 156, Ralph, AL 35480$1,202,491
0 County Road 156, Ralph, AL 35480
0 County Road 156, Ralph, AL 35480$1,250,000
Interstate 20 59 and Hwy 43 11, Knoxville, AL 35469
Interstate 20 59 and Hwy 43 11, Knoxville, AL 35469$479,500
0 M l King Hwy, Eutaw, AL 35462
0 M l King Hwy, Eutaw, AL 35462$89,500
0 M l King Hwy, Eutaw, AL 35462
0 M l King Hwy, Eutaw, AL 35462$419,500
0 M l King Hwy, Eutaw, AL 35462
0 M l King Hwy, Eutaw, AL 35462$999,000
0 River Rd, Forkland, AL 36740
0 River Rd, Forkland, AL 36740$135,000
0 County Road 131, Boligee, AL 36278
0 County Road 131, Boligee, AL 36278$50,000
113 Two Rivers Rd N, West Greene, AL 35462
113 Two Rivers Rd N, West Greene, AL 35462$49,000
000 Bass Dr, Eutaw, AL 35462
000 Bass Dr, Eutaw, AL 35462$419,500
00 Martin Luther King Hwy, Eutaw, AL 35462
00 Martin Luther King Hwy, Eutaw, AL 35462$89,500
TBD Martin Luther King Hwy, Eutaw, AL 35462
TBD Martin Luther King Hwy, Eutaw, AL 35462$50,000
96 Two Rivers Rd N, West Greene, AL 35462
96 Two Rivers Rd N, West Greene, AL 35462$479,500
0 Martin Luther King Hwy, Eutaw, AL 35462
0 Martin Luther King Hwy, Eutaw, AL 35462