$22,500
- Land
- 1.12 Acres
- $20,089 per Acre
1.12 Mol Ac Old Hwy 24 Parcel 21, Mc Lain, MS 39456
1.12 Mol Ac Old Hwy 24 Parcel 21, Mc Lain, MS 39456$22,500
1.12 Mol Ac Old Hwy 24 Parcel 21, Mc Lain, MS 39456
1.12 Mol Ac Old Hwy 24 Parcel 21, Mc Lain, MS 39456$17,900
1.0 Mol Ac Old Hwy 24 Parcel 4, Mc Lain, MS 39456
1.0 Mol Ac Old Hwy 24 Parcel 4, Mc Lain, MS 39456$105,000
0 Nhn 01 Us-98, McLain, MS 39456
0 Nhn 01 Us-98, McLain, MS 39456$14,900
1.0 Mol Ac Old Hwy 24 Parcel 18, Mc Lain, MS 39456
1.0 Mol Ac Old Hwy 24 Parcel 18, Mc Lain, MS 39456$17,900
1.04 Mol Ac Old Hwy 24 Parcel 7, Mc Lain, MS 39456
1.04 Mol Ac Old Hwy 24 Parcel 7, Mc Lain, MS 39456$22,500
1.08 Mol Ac Old Hwy 24 Parcel 20, Mc Lain, MS 39456
1.08 Mol Ac Old Hwy 24 Parcel 20, Mc Lain, MS 39456$17,900
1.0 Mol Ac Old Hwy 24 Parcel 6, Mc Lain, MS 39456
1.0 Mol Ac Old Hwy 24 Parcel 6, Mc Lain, MS 39456$180,000
38 AC +/- Indian Hill Rd, Richton, MS 39476
38 AC +/- Indian Hill Rd, Richton, MS 39476$112,000
40 Mol Ac Old Hwy 24, Mc Lain, MS 39456
40 Mol Ac Old Hwy 24, Mc Lain, MS 39456$22,500
1.08 Mol Ac Old Hwy 24 Parcel 36, Mc Lain, MS 39456
1.08 Mol Ac Old Hwy 24 Parcel 36, Mc Lain, MS 39456$185,000
21.8 Acres Flournoy Rd, Lucedale, MS 39452
21.8 Acres Flournoy Rd, Lucedale, MS 39452$52,000
+/- 2.35ac Brushy Creek Rd, Lucedale, MS 39452
+/- 2.35ac Brushy Creek Rd, Lucedale, MS 39452$22,500
1.08 Mol Ac Old Hwy 24 Parcel 31, Mc Lain, MS 39456
1.08 Mol Ac Old Hwy 24 Parcel 31, Mc Lain, MS 39456$33,900
Lot 18 Mitchell Rd, Leakesville, MS 39451
Lot 18 Mitchell Rd, Leakesville, MS 39451$22,500