$189,900
- Land
- 15 Acres
- $12,660 per Acre
TBD 15 Acres Cr-1033, Celeste, TX 75423
TBD 15 Acres Cr-1033, Celeste, TX 75423$189,900
TBD 15 Acres Cr-1033, Celeste, TX 75423
TBD 15 Acres Cr-1033, Celeste, TX 75423$194,900
1123 Division St, Greenville, TX 75401
Kevin Alaimo
StarCrest Realty
(430) 261-5774
$199,900
2105 Langford St, Greenville, TX 75401
Kevin Alaimo
StarCrest Realty
(430) 294-1345
$200,000
0 County Road 1037, Greenville, TX 75401
0 County Road 1037, Greenville, TX 75401$199,500
9.5 Ac Fm 2736, Commerce, TX 75428
9.5 Ac Fm 2736, Commerce, TX 75428$195,000
2517 Utilis St, Greenville, TX 75401
Jessica Davis HomeSource Realty
$189,000
1112 Marshall St, Greenville, TX 75401
Jonathan Rangel Monument Realty
$195,000
1710 Manor Garden, Greenville, TX 75401
Mallory Adams OmniKey Realty, LLC.
$199,990
2019 Oneal St, Greenville, TX 75401
Stacey Brantner Bradford Elite Real Estate LLC
$184,900 Pre-Foreclosure
1603 Walworth St, Greenville, TX 75401
Cody Scurlock Keller Williams Summit
$165,000
4018 Gordon St, Greenville, TX 75401
Joshua Henderson eXp Realty LLC
$165,000
4412 Osborne St, Greenville, TX 75401
Stephen Eaton Eaton Real Estate Company
$179,000
1904 Wesley St, Greenville, TX 75401
Kevin Riney NE Texas Regional Realty
$174,990
2213 Church St, Greenville, TX 75401
Dante Morales Regal, REALTORS
$175,000
3607 Washington St, Greenville, TX 75401
Thayne Sterling Thayne Realty
$165,900
1414 Walworth St, Greenville, TX 75401
Randy Tarpley Tarpley, REALTORS
$170,000
3110 Park St, Greenville, TX 75401
Deya Chamberlain Bradford Elite Real Estate LLC
$179,000
4311 Gordon St, Greenville, TX 75401
Cecilia Williams Next Level Realty
$115,000
2820 Vinnie St, Greenville, TX 75401
Claudia Alvarado Monument Realty
$144,950
TBD Lou Finney Ln, Greenville, TX 75401
TBD Lou Finney Ln, Greenville, TX 75401$180,000
2331 Texas 34, Greenville, TX 75401
2331 Texas 34, Greenville, TX 75401$159,900
505 Whitehurst St, Greenville, TX 75401
505 Whitehurst St, Greenville, TX 75401$149,000
2920 Henry St, Greenville, TX 75401
2920 Henry St, Greenville, TX 75401$140,000
TBD Walnut St, Greenville, TX 75401
TBD Walnut St, Greenville, TX 75401$105,000
1611 Clark St, Greenville, TX 75401
Cathy Beane Huntex Properties LLC
$194,900
3419 Washington St, Greenville, TX 75401
Tommy McMahan Legacy & Co. Real Estate LLC
$139,900
Tract 32-1 Texas 34, Greenville, TX 75401
Tract 32-1 Texas 34, Greenville, TX 75401$135,000
4004 Washington St, Greenville, TX 75401
Daniel Harker Keller Williams Realty DPR
$160,000
4409 Pickett St, Greenville, TX 75401
Rosa Rivera
$149,900
1803 Sayle St, Greenville, TX 75401
Kaylen Alvarez Ultima Real Estate
$145,000
3709 Pace St, Greenville, TX 75401
ADRIAN SAENZ Exit Realty Pinnacle Group
$150,000
CR 4309 County Road 4309, Greenville, TX 75401
CR 4309 County Road 4309, Greenville, TX 75401$124,950
TBD Washington St, Greenville, TX 75401
TBD Washington St, Greenville, TX 75401$159,800
1806 Wellington St, Greenville, TX 75401
Ashley Hammons AT Home Texas Real Estate
$149,000
3310 King St, Greenville, TX 75401
3310 King St, Greenville, TX 75401$100,000
1039 County Road 4109, Greenville, TX 75401
1039 County Road 4109, Greenville, TX 75401$110,000
1821 Johnson St, Greenville, TX 75401
Jason Koford BK Real Estate
$157,900
1704 Langford St, Greenville, TX 75401
Ashley Hammons AT Home Texas Real Estate
$134,900
1221 Stanford St, Greenville, TX 75401
Ashley Hammons AT Home Texas Real Estate
$199,000
1826 Wellington St, Greenville, TX 75401
Laura Suarez Coldwell Banker Realty
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 2