$999,999
- Land
- 26.3 Acres
- $38,023 per Acre
1500 Wellington St, Greenville, TX 75401
1500 Wellington St, Greenville, TX 75401$999,999
1500 Wellington St, Greenville, TX 75401
1500 Wellington St, Greenville, TX 75401$200,000
00 N Highway 69, Greenville, TX 75401
00 N Highway 69, Greenville, TX 75401$379,990
415 Aldred St, Greenville, TX 75401
Lara O'Keefe RE/MAX Select Homes
$184,900
1603 Walworth St, Greenville, TX 75401
Cody Scurlock Keller Williams Summit
$183,000
2509 Burnett Dr, Greenville, TX 75402
Larry James Century 21 First Group
$195,999
6713 Wren Dr, Greenville, TX 75402
Willie Gardner Mark Spain Real Estate
$229,000
5209 Stonewall St, Greenville, TX 75402
D'Anna Bates McBrayer Realty Services, Inc.
$259,000
107 Apache Dr, Greenville, TX 75402
Nick Termini CENTURY 21 Judge Fite Co.
$268,200
2916 Henry St, Greenville, TX 75401
2916 Henry St, Greenville, TX 75401$249,300
2923 Bourland St, Greenville, TX 75401
2923 Bourland St, Greenville, TX 75401$2,332,000
1 N Highway 69, Greenville, TX 75401
1 N Highway 69, Greenville, TX 75401$44,996
7507 Norma Cir, Greenville, TX 75402
7507 Norma Cir, Greenville, TX 75402$589,900
1 Bluebonnet Trail, Greenville, TX 75402
Aaron Stokes Keller Williams Rockwall
$359,625
TBD N Highway 69, Greenville, TX 75401
TBD N Highway 69, Greenville, TX 75401$279,000
3045 Barling St, Greenville, TX 75401
Dee Evans
Coldwell Banker Apex, REALTORS
(430) 249-2455
$90,000
3209 Crockett St, Greenville, TX 75401
3209 Crockett St, Greenville, TX 75401$475,950
2165 County Road 3304, Greenville, TX 75402