$219,000
- Land
- 10 Acres
- $21,900 per Acre
Tract 6 Fm 2194, Greenville, TX 75401
Tract 6 Fm 2194, Greenville, TX 75401$219,000
Tract 6 Fm 2194, Greenville, TX 75401
Tract 6 Fm 2194, Greenville, TX 75401$280,000
627 Redwood Dr, Greenville, TX 75402
Kimberly Spencer Regal, REALTORS
$210,000
5696 County Road 1114, Greenville, TX 75401
5696 County Road 1114, Greenville, TX 75401$269,900
3509 Spencer St, Greenville, TX 75401
Justin Bennett
$250,000
1711 Fred St, Greenville, TX 75401
Nancy Herrera Bradford Elite Real Estate LLC
$259,900 New Construction
Rio Grande Plan at Delano Estates, Greenville, TX 75401
$295,000
650 Forrester St, Greenville, TX 75401
Dustin Scoggins Fathom Realty LLC
$225,000
1113 Commerce Dr, Greenville, TX 75401
Keith Vignola Mark Spain Real Estate
$260,000
1014 Commerce Dr, Greenville, TX 75401
Mukesh Kottaparambath Un Mark Spain Real Estate
$225,000
3817 Spencer St, Greenville, TX 75401
Ashley Schmidt Orchard Brokerage
$250,000
2214 Gordon St, Greenville, TX 75401
Jose Lopez CENTURY 21 Judge Fite Co.
$289,204 New Construction
245 Teton St, Greenville, TX 75402
$249,900
1401 Marshall St, Greenville, TX 75401
Yuri Barrera Ultima Real Estate
$219,900
2401 Hillcrest Ave, Greenville, TX 75402
Homero Corona BlueMark, LLC
$260,000
1122 Oneal St, Greenville, TX 75401
Mallory Adams OmniKey Realty, LLC.
$285,000 New Construction
4528 Church St, Greenville, TX 75401
Cyndi Guajardo Keller Williams Realty DPR
$259,900 New Construction
4804 Fillmore Dr, Greenville, TX 75401
Dale Dale Hill LGI Homes
$256,000 New Construction