$99,000
- Land
- 1.82 Acres
- $54,396 per Acre
107 Battery Ct, Ninety Six, SC 29666
107 Battery Ct, Ninety Six, SC 29666$99,000
107 Battery Ct, Ninety Six, SC 29666
107 Battery Ct, Ninety Six, SC 29666$120,000
362 Abercrombie Point, Greenwood, SC 29649
362 Abercrombie Point, Greenwood, SC 29649$449,000
104 Gunnery Ct E, Ninety Six, SC 29666
Natalie Parramore
eXp Realty LLC (Greenville)
(864) 763-5995
$363,000
1114 Reedy Creek Rd, Bradley, SC 29819
Hilton Dodgen Hilton Dodgen Realty
$12,900
1321 Evans Pond Rd, Greenwood, SC 29646
1321 Evans Pond Rd, Greenwood, SC 29646$249,900
off Panola Ave, Greenwood, SC 29646
off Panola Ave, Greenwood, SC 29646$34,900
410 Dogwood Dr, Greenwood, SC 29646
410 Dogwood Dr, Greenwood, SC 29646$261,990
Belhaven Plan at Bentley Park, Greenwood, SC 29646
$292,990
Hayden Plan at Bentley Park, Greenwood, SC 29646
$347,990
WILMINGTON Plan at Waverly Station, Greenwood, SC 29646
$274,990
BRISTOL Plan at Seven Oaks, Greenwood, SC 29649
$292,990
AZALEA Plan at Seven Oaks, Greenwood, SC 29649
$312,990
CALI Plan at Waverly Station, Greenwood, SC 29646
$343,990
WINDSOR Plan at Seven Oaks, Greenwood, SC 29649
$296,990
ROBINSON Plan at Seven Oaks, Greenwood, SC 29649
$252,990
Aria Plan at Bentley Park, Greenwood, SC 29646
$332,990
SUMMIT Plan at Seven Oaks, Greenwood, SC 29649
$321,990
PENWELL Plan at Waverly Station, Greenwood, SC 29646
$340,990
HAYDEN Plan at Waverly Station, Greenwood, SC 29646
$317,990
BELHAVEN Plan at Waverly Station, Greenwood, SC 29646
$305,990
FLEETWOOD Plan at Seven Oaks, Greenwood, SC 29649