$255,000
- Land
- 3.25 Acres
- $78,462 per Acre
165 Still Lake Trail, Greer, SC 29651
165 Still Lake Trail, Greer, SC 29651$255,000
165 Still Lake Trail, Greer, SC 29651
165 Still Lake Trail, Greer, SC 29651$899,900
1840 Reidville Sharon Rd Unit Site 3, Greer, SC 29651
Anita Stoddard TRUST/SOUTH COAST HOMES
$399,000
0 Thompson Rd, Greer, SC 29651
0 Thompson Rd, Greer, SC 29651$364,900
418 Palazzo Place, Greer, SC 29650
Jennie Foster Bluefield Realty Group
$980,000
605 Arlington Rd, Greer, SC 29651
Alice Batson Turner Real Estate Company
$701,067
635 Creekway Ct Unit RRS0035, Greer, SC 29651
Cynthia Pannebaker EHC Brokerage LP
$912,950
3798 Ballenger Rd, Greer, SC 29651
Nathan Shulikov Shulikov Realty & Associates
$424,900
1 12th St, Greer, SC 29651
Josh Hoover-Dempsey RE/MAX EXECUTIVE
$295,000
213 Backstay Ln, Taylors, SC 29687
Alicia Redding Coldwell Banker Caine/Williams
$289,900
26 Michell Dr, Taylors, SC 29687
Sattire Campbell Better Homes & Gardens Young &
Showing Results 561 - 570, Page 15 of 15