Grundy County IL Land & Home Lots for Sale
-
-
-
-
$500,000
- Land
- 1 Acre
- $500,000 per Acre
LOT 1 Bob Blair Rd, Minooka, IL 60447
LOT 1 Bob Blair Rd, Minooka, IL 60447 -
$510,000
- Land
- 40,075 Sq Ft
- $554,348 per Acre
Lots 16,17,18 Waters Edge Dr, Minooka, IL 60447
Lots 16,17,18 Waters Edge Dr, Minooka, IL 60447 -
-
$399,000
- Land
- 3.5 Acres
- $114,000 per Acre
0 E Division St Unit MRD12083414, Coal City, IL 60416
0 E Division St Unit MRD12083414, Coal City, IL 60416 -
$59,000
- Land
- 14,374 Sq Ft
- $178,788 per Acre
Lot 58 Timber Edge Dr, Morris, IL 60450
Lot 58 Timber Edge Dr, Morris, IL 60450 -
$82,500
$7K PRICE DROP- Land
- 27,007 Sq Ft
- $133,065 per Acre
2823 Ninovan Ln, Minooka, IL 60447
2823 Ninovan Ln, Minooka, IL 60447 -
$80,000
- Land
- 24,829 Sq Ft
- $140,351 per Acre
3900 W Nettle Creek Dr, Morris, IL 60450
3900 W Nettle Creek Dr, Morris, IL 60450 -
$35,000
$5K PRICE DROP- Land
- 16,552 Sq Ft
- $92,105 per Acre
504 N Pine St, Gardner, IL 60424
504 N Pine St, Gardner, IL 60424 -
$125,000
$125K PRICE DROP- Land
- 5.37 Acres
- $23,277 per Acre
0000 N Dresden Rd, Morris, IL 60450
0000 N Dresden Rd, Morris, IL 60450 -
$45,000
$30K PRICE DROP- Land
- 5.24 Acres
- $8,588 per Acre
1 By Railroad Track, Morris, IL 60450
1 By Railroad Track, Morris, IL 60450 -
$1,500,000
- Land
- 28.28 Acres
- $53,041 per Acre
6010-6060 E Minooka Rd, Minooka, IL 60447
6010-6060 E Minooka Rd, Minooka, IL 60447 -
$799,000
- Land
- 44.51 Acres
- $17,951 per Acre
Vacant Land S Berta Rd, Braceville, IL 60407
Vacant Land S Berta Rd, Braceville, IL 60407 -
$55,000
$5K PRICE DROP Pending- Land
- 23,958 Sq Ft
- $100,000 per Acre
3865 W Nettle Creek Dr, Morris, IL 60450
3865 W Nettle Creek Dr, Morris, IL 60450 -
$33,000
- Land
- 6,534 Sq Ft
- $220,000 per Acre
000 W Oak St, Coal City, IL 60416
000 W Oak St, Coal City, IL 60416 -
$3,338,750
- Land
- 53.42 Acres
- $62,500 per Acre
3948 N Division St, Morris, IL 60450
3948 N Division St, Morris, IL 60450 -
$750,000
Pending- Land
- 15.54 Acres
- $48,263 per Acre
0000 Locust Rd, Morris, IL 60450
0000 Locust Rd, Morris, IL 60450 -
$100,000
Pending- Land
- 27,007 Sq Ft
- $161,290 per Acre
2812 Ninovan Ln, Minooka, IL 60447
2812 Ninovan Ln, Minooka, IL 60447 -
$170,000
- Land
- 22,215 Sq Ft
- $333,333 per Acre
405 W Mondamin St, Minooka, IL 60447
405 W Mondamin St, Minooka, IL 60447 -
$52,000
- Land
- 25,264 Sq Ft
- $89,655 per Acre
3355 Country Club Ln, Morris, IL 60450
3355 Country Club Ln, Morris, IL 60450 -
$149,900
$20K PRICE DROP Pending- Land
- 3.02 Acres
- $49,636 per Acre
0 Winterbottom Rd, Goose Lake Township, IL 60450
0 Winterbottom Rd, Goose Lake Township, IL 60450 -
$1,803,000
- Land
- 1.43 Acres
- $1,260,839 per Acre
Lot 3,4,5,7,8 Edgewater Dr, Morris, IL 60450
Lot 3,4,5,7,8 Edgewater Dr, Morris, IL 60450 -
$285,000
- Land
- 1.88 Acres
- $151,596 per Acre
1.88 Acres Rd, Morris, IL 60450
1.88 Acres Rd, Morris, IL 60450 -
$240,000
$10K PRICE DROP- Land
- 9.1 Acres
- $26,374 per Acre
5900 W Hoge Rd, Morris, IL 60450
5900 W Hoge Rd, Morris, IL 60450 -
$1,950,000
$642K PRICE INCREASE- Land
- 30 Acres
- $65,000 per Acre
0 S Will Rd, Diamond, IL 60416
0 S Will Rd, Diamond, IL 60416 -
$30,000
- Land
- 0 Sq Ft
Lot 36 Settlers Trail, Braceville, IL 60407
Lot 36 Settlers Trail, Braceville, IL 60407 -
-
$486,827
- Land
- 1.01 Acres
- $482,007 per Acre
LOT 6 Mission Pkwy, Morris, IL 60450
LOT 6 Mission Pkwy, Morris, IL 60450 -
$750,000
- Land
- 3.78 Acres
- $198,413 per Acre
90 Overton Rd, Diamond, IL 60416
90 Overton Rd, Diamond, IL 60416 -
$425,000
- Land
- 4 Acres
- $106,250 per Acre
0000 Circle Dr, Coal City, IL 60416
0000 Circle Dr, Coal City, IL 60416 -
$50,000
- Land
- 35,719 Sq Ft
- $60,976 per Acre
26628 S Kimberly Ln, Channahon, IL 60410
26628 S Kimberly Ln, Channahon, IL 60410 -
$350,000
- Land
- 2.4 Acres
- $145,833 per Acre
Lot 1 W Commercial St, Morris, IL 60450
Lot 1 W Commercial St, Morris, IL 60450 -
$324,500
- Land
- 1.33 Acres
- $243,985 per Acre
0 S Prairie Dr, Morris, IL 60450
0 S Prairie Dr, Morris, IL 60450 -
$868,000
- Land
- 1.93 Acres
- $449,741 per Acre
0000 Wahoo Ct, Felix Township, IL 60450
0000 Wahoo Ct, Felix Township, IL 60450 -
$533,828
- Land
- 1.28 Acres
- $417,053 per Acre
LOT 5 Henry St, Morris, IL 60450
LOT 5 Henry St, Morris, IL 60450 -
$82,500
$7K PRICE DROP- Land
- 25,264 Sq Ft
- $142,241 per Acre
2811 Ninovan Ln, Minooka, IL 60447
2811 Ninovan Ln, Minooka, IL 60447 -
$634,408
- Land
- 1.32 Acres
- $480,612 per Acre
LOT 7 Mission Pkwy, Morris, IL 60450
LOT 7 Mission Pkwy, Morris, IL 60450 -
$159,000
$11K PRICE DROP- Land
- 24,829 Sq Ft
- $278,947 per Acre
0 Tinman St Il Route 113 Unit 9930632, Diamond, IL 60416
0 Tinman St Il Route 113 Unit 9930632, Diamond, IL 60416
Showing Results 41 - 80, Page 2 of 3