$1,100,000
- Land
- 7.43 Acres
- $148,048 per Acre
7.43 Acres Vacant La State Route 31, Oswego, IL 60543
7.43 Acres Vacant La State Route 31, Oswego, IL 60543$1,100,000
7.43 Acres Vacant La State Route 31, Oswego, IL 60543
7.43 Acres Vacant La State Route 31, Oswego, IL 60543$1,595,000
5.43 B-3 Commercial State Route 31, Oswego, IL 60543
5.43 B-3 Commercial State Route 31, Oswego, IL 60543$215,000
2071 Wiesbrook Dr, Oswego, IL 60543
2071 Wiesbrook Dr, Oswego, IL 60543$4,811,800
W Fox Rd, Yorkville, IL 60560
W Fox Rd, Yorkville, IL 60560$999,750
E Highpoint Rd, Yorkville, IL 60560
E Highpoint Rd, Yorkville, IL 60560$3,900,000
7619 Mill Rd, Yorkville, IL 60560
7619 Mill Rd, Yorkville, IL 60560$95,500
Lot #3 Rose Hill Ct, Yorkville, IL 60560
Lot #3 Rose Hill Ct, Yorkville, IL 60560$80,000
Lot 1 Farm Colony Ln, Yorkville, IL 60560
Lot 1 Farm Colony Ln, Yorkville, IL 60560$7,275,000
194 acres W Holt Rd, Minooka, IL 60447
194 acres W Holt Rd, Minooka, IL 60447$500,000
0000 - Parcel#6 Mckanna Rd, Minooka, IL 60447
0000 - Parcel#6 Mckanna Rd, Minooka, IL 60447$2,000,000
1015 N Bridge St, Yorkville, IL 60560
1015 N Bridge St, Yorkville, IL 60560$52,900
4474 E 2979th Rd, Newark, IL 60541
4474 E 2979th Rd, Newark, IL 60541$129,000
18 W South St, Plano, IL 60545
18 W South St, Plano, IL 60545$895,000
1-32 Corneils Rd, Yorkville, IL 60560
1-32 Corneils Rd, Yorkville, IL 60560$160,000
7751 Bentgrass Cir, Yorkville, IL 60560
7751 Bentgrass Cir, Yorkville, IL 60560$75,000
Lot 1 Worsley St, Yorkville, IL 60560
Lot 1 Worsley St, Yorkville, IL 60560$6,500,000