$66,000
- Land
- 2 Acres
- $33,000 per Acre
7369 Meadowlark Ln, Guthrie, OK 73044
7369 Meadowlark Ln, Guthrie, OK 73044$66,000
7369 Meadowlark Ln, Guthrie, OK 73044
7369 Meadowlark Ln, Guthrie, OK 73044$33,000
7600 Mustang Cove, Guthrie, OK 73044
7600 Mustang Cove, Guthrie, OK 73044$68,500
11046 Gentle Rain Trail, Guthrie, OK 73044
11046 Gentle Rain Trail, Guthrie, OK 73044$55,000
1927 Cattle Creek Dr, Guthrie, OK 73044
1927 Cattle Creek Dr, Guthrie, OK 73044$105,000
0 N Tract 3 Coltrane, Guthrie, OK 73044
0 N Tract 3 Coltrane, Guthrie, OK 73044$33,000
7469 Old Oak Trail, Guthrie, OK 73044
7469 Old Oak Trail, Guthrie, OK 73044$38,000
7334 Old Oak Trail, Guthrie, OK 73044
7334 Old Oak Trail, Guthrie, OK 73044$291,673
Holloway - Canvas Collection Plan at Mission Hills, Guthrie, OK 73044
$395,000
13574 Arrowhead Dr, Guthrie, OK 73044
Hilary Miller eXp Realty, LLC
$884,900
12850 Hidden Trail, Arcadia, OK 73007
Tiffany Winborn NewDoor Real Estate
$60,000
0 W Industrial Rd Unit 1200392, Guthrie, OK 73044
0 W Industrial Rd Unit 1200392, Guthrie, OK 73044$462,420
9385 Eliana Dr, Guthrie, OK 73044
Tina Pastran Copper Creek Real Estate
$284,888
618 Prairie Dr, Guthrie, OK 73044
$55,000
1953 S Blackberry Bend, Guthrie, OK 73044
1953 S Blackberry Bend, Guthrie, OK 73044$399,000
N Kelly Ave, Guthrie, OK 73034
N Kelly Ave, Guthrie, OK 73034$35,000
8369 Orchid Way, Cashion, OK 73016
8369 Orchid Way, Cashion, OK 73016$249,874
619 Berline Rd, Guthrie, OK 73044
Vernon McKown Principal Development LLC
$370,000
8720 Tall Oaks Dr, Guthrie, OK 73044