$555,000
- Land
- 30 Acres
- $18,500 per Acre
0000 N Baker Rd, Guy, TX 77444
0000 N Baker Rd, Guy, TX 77444$555,000
0000 N Baker Rd, Guy, TX 77444
0000 N Baker Rd, Guy, TX 77444$408,392
0 County Road 8, Damon, TX 77430
0 County Road 8, Damon, TX 77430$1,040,400
County Rd 8, Guy, TX 77430
County Rd 8, Guy, TX 77430$725,000
14711 Barak Rd, Guy, TX 77444
Ency Abraham REALM Real Estate Professionals - Sugar Land
$785,000
11802 Padon Rd, Needville, TX 77461
Brad Countryman Keller Williams Realty Southwest
$1,100,000
12338 Zamanek Rd, Needville, TX 77461
Omar Bitar BITAR REAL ESTATE CONSULTANTS
$1,199,000
16631 Baker Cr 522 Rd, Guy, TX 77444
Nora Balderrama Realty World Metropolitan
$769,000
12415 Roesler Rd, Needville, TX 77461
Dustin Vacek RE/MAX Opportunities
$980,000
16702 Dipple Rd, Guy, TX 77444
Amber Morris RE/MAX Opportunities
$990,000
12212 Padon Rd, Needville, TX 77461
Lisa Mitchell CB&A, Realtors-Katy
$695,000
13926 Fm 442 Rd, Needville, TX 77461
Bridget Hensley RE/MAX Professionals
$750,000
15007 Barak Rd, Guy, TX 77444
Natalie Irby Cori Radley & Co
$875,000
12527 Dannhaus Rd, Needville, TX 77461
Slate Dylla The Sears Group
$785,000
1250 Stockwell, Damon, TX 77430
Kristin Greco Ever Upward Realty, LLC
$288,000
14602 Hughes Rd, Guy, TX 77444
14602 Hughes Rd, Guy, TX 77444$215,000
11802 Joyce Ln, Needville, TX 77461
11802 Joyce Ln, Needville, TX 77461$799,100
17002 Brumbelow Rd, Needville, TX 77461
17002 Brumbelow Rd, Needville, TX 77461$2,825,000
23111 Farm To Market 1462 Rd, Damon, TX 77430
Lyle Muegge Keller Williams Realty Southwest