$217,500
1617 N Lelia St, Guymon, OK 73942
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,500 Sq Ft
- Built 1952
Last Sold Summary
- 1% Below List Price
- $145/SF
- 4 Days On Market
Current Estimated Value $196,660
Last Listing Agent Megan Martin Henry Hinds Realty LLC
1617 N Lelia St, Guymon, OK 73942