$185,000
- Land
- 4.68 Acres
- $39,530 per Acre
TBD - Tract 3 Ticonderoga Trail, Hackensack, MN 56425
TBD - Tract 3 Ticonderoga Trail, Hackensack, MN 56425$185,000
TBD - Tract 3 Ticonderoga Trail, Hackensack, MN 56425
TBD - Tract 3 Ticonderoga Trail, Hackensack, MN 56425$220,000
TBD Hillerman Rd NW, Woodrow Township, MN 56452
TBD Hillerman Rd NW, Woodrow Township, MN 56452$185,000
TBD - Parcel A Ticonderoga Trail, Hackensack, MN 56452
TBD - Parcel A Ticonderoga Trail, Hackensack, MN 56452$210,000
TBD - Parcel B Ticonderoga Trail, Hackensack, MN 56452
TBD - Parcel B Ticonderoga Trail, Hackensack, MN 56452$94,900
TBD Kestrel Trail NW, Woodrow Township, MN 56452
TBD Kestrel Trail NW, Woodrow Township, MN 56452$185,000
TBD - Tract 2 Ticonderoga Trail, Hackensack, MN 56425
TBD - Tract 2 Ticonderoga Trail, Hackensack, MN 56425$231,000
3698 Maple Dr NW, Woodrow Township, MN 56452
3698 Maple Dr NW, Woodrow Township, MN 56452$149,000
7xx 28th St NW, Woodrow Township, MN 56452
7xx 28th St NW, Woodrow Township, MN 56452$130,000
230 State 371 S, Hackensack, MN 56452
230 State 371 S, Hackensack, MN 56452