$299,000
- Land
- 3.9 Acres
- $76,667 per Acre
Lot 1, Brinkleyville, NC 27823
Lot 1, Brinkleyville, NC 27823$299,000
Lot 1, Brinkleyville, NC 27823
Lot 1, Brinkleyville, NC 27823$339,900
1111 E 7th St, Roanoke Rapids, NC 27870
Betty Harris Wilkie Real Estate
$69,950
TBD Highway 903, Littleton, NC 27850
TBD Highway 903, Littleton, NC 27850$42,000
Lot 6 Rabbit Bottom Cir, Littleton, NC 27850
Lot 6 Rabbit Bottom Cir, Littleton, NC 27850$135,000
12652 Us Highway 258, Scotland Neck, NC 27874
Diane Box Century 21 Sterling Combs
$929,900
963 Golf Course Rd, Littleton, NC 27850
Henry B. Ford Wilkie Real Estate
$10,000
Tbd County Rd, Weldon, NC 27890
Tbd County Rd, Weldon, NC 27890$303,200
148 Poe Creek Dr, Littleton, NC 27850
Phil Rawlings Wilkie Real Estate
$725,000
407 Pine Dr, Littleton, NC 27850
Mike Gupton Coldwell Banker Advantage-Littleton
$199,500
154 Davie Wood Dr, Roanoke Rapids, NC 27870
Betty Harris Wilkie Real Estate
$339,990
753 Rivers Edge Pkwy, Roanoke Rapids, NC 27870
$85,000
36 Bald Eagle Dr, Chapman, NE 68827
36 Bald Eagle Dr, Chapman, NE 68827$215,000
1735 Lynch Rd, Hollister, NC 27844
Kirby Brockman Fathom Realty NC LLC
$89,000
313 Tucker St, Enfield, NC 27823
Linda Terry Tranzon Key
$194,900
123 Mobley St, Roanoke Rapids, NC 27870
Penny Whitfield Whitfield Agency, LLC
$350,000
746 Rivers Edge Pkwy, Roanoke Rapids, NC 27870
Hunter Cutright EXP Realty LLC
$32,500
163 Deer Run Rd, South Rosemary, NC 27870
163 Deer Run Rd, South Rosemary, NC 27870$30,000
0 Short St, Littleton, NC 27850
0 Short St, Littleton, NC 27850$40,000