$159,900 Sold May 16, 2025
329 SE 3rd St Unit 203P, Hallandale Beach, FL 33009
- 1 Bed
- 1 Bath
- 770 Sq Ft
- Built 1969
Last Sold Summary
- $208/SF
- 74 Days On Market
Current Estimated Value $148,339
Last Listing Agent Lina Daskal North 2 South Realty Int'l Inc
329 SE 3rd St Unit 203P, Hallandale Beach, FL 33009