$62,500
- Land
- 6.3 Acres
- $9,921 per Acre
TBD NW Southern Oak Terrace, Jennings, FL 32053
TBD NW Southern Oak Terrace, Jennings, FL 32053$62,500
TBD NW Southern Oak Terrace, Jennings, FL 32053
TBD NW Southern Oak Terrace, Jennings, FL 32053$22,000
TBD NW 28th Way, Jennings, FL 32053
TBD NW 28th Way, Jennings, FL 32053$850,000
4521 NW 32nd St, Jennings, FL 32053
Christina McCulley eXp Realty LLC
$769,000
7281 SW 68th Dr, Jasper, FL 32052
Stephanie Barron Hometown Realty of North Fl. Inc.
$79,900
4661 NW 21st Place, Jasper, FL 32052
4661 NW 21st Place, Jasper, FL 32052$194,500
3666 NW 62nd Ln, Jennings, FL 32053
Cindy Carter THE DARBY-ROGERS CO.
$221,075
TBD SW 44th St, Jasper, FL 32052
TBD SW 44th St, Jasper, FL 32052$45,000
000 C R 146, Jennings, FL 32053
000 C R 146, Jennings, FL 32053$78,500
LOT39 SW 68th Dr, Jasper, FL 32052
LOT39 SW 68th Dr, Jasper, FL 32052$95,000
LOT 6 NW 63rd Terrace, Jennings, FL 32053
LOT 6 NW 63rd Terrace, Jennings, FL 32053$42,000
Vacant NW Live Oak Cir, Jennings, FL 32053
Vacant NW Live Oak Cir, Jennings, FL 32053$160,000
3133 NW 40th Loop, Jennings, FL 32053
Preston Miller Southern Land & Homes
$199,000
1889 NW 79th Dr, Jasper, FL 32052
Samantha Prueter United Country Real Estate|Lifestyle Properties
$18,499
0 NW 29th Trail Unit 130437, Jennings, FL 32053
0 NW 29th Trail Unit 130437, Jennings, FL 32053$14,900
LOT27 NW Champion Oak Blvd, Jennings, FL 32053
LOT27 NW Champion Oak Blvd, Jennings, FL 32053$14,900
LOT21 NW Evergreen Oak Place, Jennings, FL 32053
LOT21 NW Evergreen Oak Place, Jennings, FL 32053$8,500