$6,500,000
- Land
- 92 Acres
- $70,652 per Acre
9000 Leitchfield Rd, Cecilia, KY 42724
9000 Leitchfield Rd, Cecilia, KY 42724$6,500,000
9000 Leitchfield Rd, Cecilia, KY 42724
9000 Leitchfield Rd, Cecilia, KY 42724$654,900
2114 Sportsman Lake Rd, Elizabethtown, KY 42701
Will Fox Real Estate Go To
$800,000
0 Veterans Way, Elizabethtown, KY 42701
0 Veterans Way, Elizabethtown, KY 42701$448,869
1234 W Park Rd, Elizabethtown, KY 42701
1234 W Park Rd, Elizabethtown, KY 42701$54,999
7611 Salt River Rd, Cecilia, KY 42724
7611 Salt River Rd, Cecilia, KY 42724$224,900
2349 New Glendale Rd, Elizabethtown, KY 42701
Christy Gordon REALTY WORLD KNOX REALTY GROUP, LLC
$49,900
Lot 17 W Elm Rd, Radcliff, KY 40160
Lot 17 W Elm Rd, Radcliff, KY 40160$349,000
3540 Deckard School Rd, Radcliff, KY 40160
Erika Gudenkauf RE/MAX Advantage +
$380,000
20 Oxmoor Dr, Elizabethtown, KY 42701
Carrie Weber United Real Estate Louisville - Elizabethtown
$125,000
1652 Webb Mill Rd, Eastview, KY 42732
1652 Webb Mill Rd, Eastview, KY 42732$10,426,500
2025 S Dixie Hwy, Elizabethtown, KY 42701
2025 S Dixie Hwy, Elizabethtown, KY 42701$299,750
584 Grayson St, Upton, KY 42784
Diane Mullens GOLD STAR REALTY
Call for Price
Lot 6 Bennett Rd, Rineyville, KY 40162
Lot 6 Bennett Rd, Rineyville, KY 40162$995,000
0 Bethlehem Academy Rd, Cecilia, KY 42724
0 Bethlehem Academy Rd, Cecilia, KY 42724$54,900
LOT 50 #2 Chinoe, Radcliff, KY 40160
LOT 50 #2 Chinoe, Radcliff, KY 40160$1,700,000
0 New Glendale Rd Unit E Railroad Avenue, Glendale, KY 42740
0 New Glendale Rd Unit E Railroad Avenue, Glendale, KY 42740$319,000