$355,000
- Land
- 2.04 Acres
- $174,020 per Acre
818 Old Joppa Rd, Joppatowne, MD 21085
818 Old Joppa Rd, Joppatowne, MD 21085$355,000
818 Old Joppa Rd, Joppatowne, MD 21085
818 Old Joppa Rd, Joppatowne, MD 21085$614,000
TBD Trimble Rd, Joppa, MD 21085
Luis Couto Silver Coast
$750,000
1604 Algonquin Ct, Havre de Grace, MD 21078
Al Peteraf Integrity Real Estate
$325,000
16 Yearling Dr, Havre de Grace, MD 21078
16 Yearling Dr, Havre de Grace, MD 21078$510,333
2617 Franklinville Rd, Joppa, MD 21085
Steve Kuzma Weichert, Realtors - Diana Realty
$365,000
820 Old Joppa Rd, Joppatowne, MD 21085
820 Old Joppa Rd, Joppatowne, MD 21085$250,000
2904 Troyer Rd, White Hall, MD 21161
2904 Troyer Rd, White Hall, MD 21161$550,000
2401 Putnam Rd, Forest Hill, MD 21050
Michael Lathroum Compass
$600,000
1213 Baldwin Mill Rd, Jarrettsville, MD 21084
Regina Crabb Berkshire Hathaway HomeServices Homesale Realty
$190,000
208 A Spesutia Rd, Aberdeen, MD 21001
208 A Spesutia Rd, Aberdeen, MD 21001$160,000
0 Old Stepney Rd, Perryman, MD 21001
0 Old Stepney Rd, Perryman, MD 21001$285,000
3909 River Rd, Darlington, MD 21034
3909 River Rd, Darlington, MD 21034$549,900
3515 B Clayton Rd, Joppatowne, MD 21085
Joseph Banick Banick, LLC.
$639,000
1362 Rockridge Rd, Jarrettsville, MD 21084
Drew Burgess Berkshire Hathaway HomeServices PenFed Realty
$360,000
607 Dembytown Rd Unit B, Joppa, MD 21085
Theodore James United Real Estate Executives
$184,900
3131 Tucker Rd, Street, MD 21154
Luke Skovira Cummings & Co. Realtors
$219,333
301 Northeast Rd, Aberdeen, MD 21001