$312,900 Sold Oct 28, 2025
629 Jefferson Woods Dr, Harrington, DE 19952
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,400 Sq Ft
- Built 2003
Last Sold Summary
- $224/SF
- 61 Days On Market
Current Estimated Value $327,646
Last Listing Agent Marco Smith EXP Realty, LLC
629 Jefferson Woods Dr, Harrington, DE 19952