$124,000
- Land
- 11.77 Acres
- $10,533 per Acre
58 Beckett Rd, Berry, KY 41003
58 Beckett Rd, Berry, KY 41003$124,000
58 Beckett Rd, Berry, KY 41003
58 Beckett Rd, Berry, KY 41003$435,000
698 Mudlick Rd, Cynthiana, KY 41031
Kim Coy-Kinney Kentucky Land and Home
$465,000
3874 Grays Run Pike, Cynthiana, KY 41031
Mary Todd Ashbrook Palmer-Hampton Realty
$699,000
11171 Republican Pike, Cynthiana, KY 41031
Melinda Duncan RE/MAX Creative Realty
$599,999
5183 Kentucky 36, Cynthiana, KY 41031
Dustin Mitchell KY Property Hunters
$401,455 New Construction
28 Desha Dr, Cynthiana, KY 41031
Grant Bennett Kassie & Associates
$385,000
402 S Elmarch Ave, Cynthiana, KY 41031
Amy Boone Sweet Home KY Realty
$445,000
1810 Twin Creek Rd, Sadieville, KY 40370
Keisha Whiteker Bluegrass Real Estate Group, Inc.
$399,000
923 Kentucky 1940, Cynthiana, KY 41031
Kim Coy-Kinney Kentucky Land and Home
$332,000
4605 Kentucky Highway 36 E, Cynthiana, KY 41031
Jessica Wells Kentucky Land and Home
$105,000
3476 Boyers Chapel Rd, Sadieville, KY 40370
3476 Boyers Chapel Rd, Sadieville, KY 40370$139,000
2230 Ky Hwy 1743, Cynthiana, KY 41031
2230 Ky Hwy 1743, Cynthiana, KY 41031$199,500
230 Creekside Farms Dr, Cynthiana, KY 41031
230 Creekside Farms Dr, Cynthiana, KY 41031$219,900
116 Wilson Ave, Cynthiana, KY 41031
Shawn Ritchie Switzer & Associates
$319,000
242 Wilson Ave, Cynthiana, KY 41031
Mary Todd Ashbrook Palmer-Hampton Realty
$265,000
140 Historic Ln, Cynthiana, KY 41031
Rita Jones Keller Williams Commonwealth
$689,000
1380 Kentucky Highway 36 E, Cynthiana, KY 41031