$110,000
301 State St, Hartwick, IA 52232
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,485 Sq Ft
- Built 1900
Last Sold Summary
- 8% Below List Price
- $74/SF
- 11 Days On Market
Current Estimated Value $116,903
Last Listing Agent Andy Erselius AE Realty, Inc
301 State St, Hartwick, IA 52232