$19,900 Last List Price Sold Nov 26, 2025
1.13 Acres Cattail Ave, Haskell, TX 79521
- Land
- 1.13 Acres
- $17,611 per Acre
Last Sold Summary
- 40 Days On Market
Last Listing Agent Shelby Thomas HCR Realty LLC
1.13 Acres Cattail Ave, Haskell, TX 79521$19,900 Last List Price Sold Nov 26, 2025
1.13 Acres Cattail Ave, Haskell, TX 79521
Last Sold Summary
Last Listing Agent Shelby Thomas HCR Realty LLC
1.13 Acres Cattail Ave, Haskell, TX 79521$154,000 Last List Price Sold Aug 14, 2025
1205 N Avenue H, Haskell, TX 79521
Last Sold Summary
Current Estimated Value $148,891
Last Listing Agent Megan Cox Rike Real Estate, LLC
1205 N Avenue H, Haskell, TX 79521$118,000 Last List Price Sold Jun 27, 2025
1107 N 16th St, Haskell, TX 79521
Last Sold Summary
Current Estimated Value $126,477
Last Listing Agent Shelby Thomas HCR Realty LLC
1107 N 16th St, Haskell, TX 79521$52,000 Last List Price Sold Jul 31, 2025
1103 N Avenue D, Haskell, TX 79521
Last Sold Summary
Current Estimated Value $54,341
Last Listing Agent Megan Cox Rike Real Estate, LLC
1103 N Avenue D, Haskell, TX 79521$135,000 Last List Price Sold Aug 22, 2025
701 N 17th St, Haskell, TX 79521
Last Sold Summary
Current Estimated Value $135,667
Last Listing Agent Bianca Martinez TDRealty
701 N 17th St, Haskell, TX 79521$147,500 Last List Price Sold Sep 10, 2025
275 Us Hwy 380 W, Haskell, TX 79521
Last Sold Summary
Current Estimated Value $141,354
Last Listing Agent Chan Guess HCR Realty LLC
275 Us Hwy 380 W, Haskell, TX 79521$425,000 Last List Price Sold Jul 31, 2025
801 N Avenue H, Haskell, TX 79521
Last Sold Summary
Current Estimated Value $314,285