7
Havana, AR Homes for Sale
-
-
$60,000
$30K PRICE DROP- Land
- 12.84 Acres
- $4,673 per Acre
TBD Pea Ridge Rd, Havana, AR 72842
TBD Pea Ridge Rd, Havana, AR 72842 -
$435,000
- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,496 Sq Ft
11171 N State 309 Hwy, Havana, AR 72842
11171 N State 309 Hwy, Havana, AR 72842Sarah Ledford Patriot Company
-
$550,000
- Land
- 126 Acres
- $4,365 per Acre
000 Arkansas 309, Havana, AR 72842
000 Arkansas 309, Havana, AR 72842 -
$983,100
- 1 Bed
- 1 Bath
- 900 Sq Ft
TBD Falcon Ln, Havana, AR 72842
TBD Falcon Ln, Havana, AR 72842Julia Snow Eagle Pride Realty
-
$115,000
$25K PRICE DROP- Land
- 25.67 Acres
- $4,480 per Acre
TBD Pea Ridge Rd, Havana, AR 72842
TBD Pea Ridge Rd, Havana, AR 72842 -
$435,000
- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,496 Sq Ft
11171 Arkansas 309, Havana, AR 72842
11171 Arkansas 309, Havana, AR 72842