$79,900
- Land
- 1.5 Acres
- $53,267 per Acre
215 Long Creek Dr, Havelock, NC 28532
215 Long Creek Dr, Havelock, NC 28532$79,900
215 Long Creek Dr, Havelock, NC 28532
215 Long Creek Dr, Havelock, NC 28532$319,000
429 Marshas Way, Havelock, NC 28532
ABBY ALBRIGHT Realty ONE Group East
$84,999
305 Tilton St, Havelock, NC 28532
Juan Currea Willow Oaks Estates MHC
$275,000
910 Coyote Trail, Havelock, NC 28532
Wallace Realty Group COLDWELL BANKER SEA COAST ADVANTAGE
$260,000
138 Leslie Ln, Havelock, NC 28532
DONNA AND TEAM NEW BERN Keller Williams Realty
$225,000
107 Pine Dale Rd, Havelock, NC 28532
Kimberly Weston Sound and Surf Realty
$125,000
327 Farina Dr, Havelock, NC 28532
327 Farina Dr, Havelock, NC 28532$229,000
440 Pine Cliff Rd, Havelock, NC 28532
Diello and Howel Group, LLC TYSON GROUP, REALTORS
$28,000
241 Becton Rd, Havelock, NC 28532
241 Becton Rd, Havelock, NC 28532$29,000
205 Long Creek Dr, Havelock, NC 28532
205 Long Creek Dr, Havelock, NC 28532$318,000
145 Golden Rod, Havelock, NC 28532
Sue Boyer First Carolina Realtors
$227,500
119 Cedarwood, Havelock, NC 28532
119 Cedarwood, Havelock, NC 28532$380,000
204 Sweetbriar Ln, Havelock, NC 28532
Sue Boyer First Carolina Realtors
Showing Results 81 - 93, Page 3 of 3