$260,000
- Land
- 7.01 Acres
- $37,090 per Acre
0 Wailani Nui Dr, Mountain View, HI 96771
0 Wailani Nui Dr, Mountain View, HI 96771$260,000
0 Wailani Nui Dr, Mountain View, HI 96771
0 Wailani Nui Dr, Mountain View, HI 96771$299,000
14-3385 Paradise Rd, Pahoa, HI 96778
Justice Pang
eXp Realty
(808) 649-3147
$299,000
0 South Rd, Pahoa, HI 96778
0 South Rd, Pahoa, HI 96778$203,000
14-3449 Mauna Kea Rd, Pahoa, HI 96778
Kevin Smith
KW Big Island
(808) 725-2319
$225,000
0 Wailani Nui Dr, Mountain View, HI 96771
0 Wailani Nui Dr, Mountain View, HI 96771$275,000
92-1435 Aloha Blvd, Captain Cook, HI 96704
Eric McDermott
H. Mc Kee Realty, Inc.
(808) 374-0042
$220,000
0 N Glenwood Rd, Mountain View, HI 96771
0 N Glenwood Rd, Mountain View, HI 96771$215,000
11-1818 Nene St, Hilo, HI 96720
Kevin Smith
KW Big Island
(808) 646-8298
$265,000
0 Wailani Nui Dr, Mountain View, HI 96771
0 Wailani Nui Dr, Mountain View, HI 96771$210,000
0 Wailani Nui Dr, Mountain View, HI 96771
0 Wailani Nui Dr, Mountain View, HI 96771$225,000
0 Lehuanani St, Mount View, HI 96771
0 Lehuanani St, Mount View, HI 96771$250,000
18-4292 Luna Ikena Rd, Mountainview, HI 96771
18-4292 Luna Ikena Rd, Mountainview, HI 96771$275,000
0 36th Ave, Orchidlands Estates, HI 96760
0 36th Ave, Orchidlands Estates, HI 96760$225,000
16-1980 Uilani Dr, Pahoa, HI 96778
Justice Pang
eXp Realty
(808) 556-7959
$289,000
15-2689 Ono St, Pahoa, HI 96778
Justice Pang
eXp Realty
(808) 482-6572
$289,000
59-109 Ka Nani Place, Kapaau, HI 96743
59-109 Ka Nani Place, Kapaau, HI 96743$299,000