$45,000
- Land
- 2.07 Acres
- $21,739 per Acre
FM 2404 Farm Rd Unit 2404, Hawley, TX 79525
FM 2404 Farm Rd Unit 2404, Hawley, TX 79525$45,000
FM 2404 Farm Rd Unit 2404, Hawley, TX 79525
FM 2404 Farm Rd Unit 2404, Hawley, TX 79525$265,000
7498 Private Road 391, Hawley, TX 79525
7498 Private Road 391, Hawley, TX 79525$695,000
6010 Fm 3326 S, Hawley, TX 79525
Brandi Smith
RE/MAX Big Country
(325) 308-1718
$750,000
13746 Cr 495, Hawley, TX 79525
13746 Cr 495, Hawley, TX 79525$199,900
10 Acres Unit 12222 U.S. 277, Hawley, TX 79525
10 Acres Unit 12222 U.S. 277, Hawley, TX 79525$2,150,000
Tbd Us Hwy 277, Hawley, TX 79525
Tbd Us Hwy 277, Hawley, TX 79525$89,900
Tbd Fm 1812, Hawley, TX 79525
Tbd Fm 1812, Hawley, TX 79525$39,900
Lot 23 Tbd Pr 461, Hawley, TX 79525
Lot 23 Tbd Pr 461, Hawley, TX 79525$39,900
Lot 26 Tbd Pr 461, Hawley, TX 79525
Lot 26 Tbd Pr 461, Hawley, TX 79525$39,900
Lot 25 Tbd Pr 461, Hawley, TX 79525
Lot 25 Tbd Pr 461, Hawley, TX 79525$199,900
10+ Acres U S 277, Hawley, TX 79525
10+ Acres U S 277, Hawley, TX 79525$45,000
TBD 19 Pr Circle T, Hawley, TX 79525
TBD 19 Pr Circle T, Hawley, TX 79525$1,425,000
160 acres TBD County Road 428, Hawley, TX 79525
160 acres TBD County Road 428, Hawley, TX 79525$425,000
12151 Pr 319, Hawley, TX 79525
Colt Massey Coldwell Banker Apex, REALTORS
$425,000
2097 Pr 4282, Hawley, TX 79525
Gia Jones Coldwell Banker Apex, REALTORS
$39,900
Lot 27 Tbd Pr 461, Hawley, TX 79525
Lot 27 Tbd Pr 461, Hawley, TX 79525$410,000
10227 County Road 379, Hawley, TX 79525
Kimm Ferrell KW SYNERGY*