$45,000
- Land
- 7.33 Acres
- $6,139 per Acre
lot 41 Stoneman Ln, Heathsville, VA 22473
lot 41 Stoneman Ln, Heathsville, VA 22473$45,000
lot 41 Stoneman Ln, Heathsville, VA 22473
lot 41 Stoneman Ln, Heathsville, VA 22473$129,000
Lot 1 Corbin Ln, Heathsville, VA 22473
Lot 1 Corbin Ln, Heathsville, VA 22473$89,000
10 Rowes Landing Rd, Heathsville, VA 22473
10 Rowes Landing Rd, Heathsville, VA 22473$379,000
910 Coan Dr, Heathsville, VA 22473
910 Coan Dr, Heathsville, VA 22473$39,500
034 Lakeview Dr, Heathsville, VA 22473
034 Lakeview Dr, Heathsville, VA 22473$299,000
Lot 61 B Ketch Ct, Heathsville, VA 22473
Lot 61 B Ketch Ct, Heathsville, VA 22473$499,950
1093 Island Point Rd, Heathsville, VA 22473
Cara Lowery
1st Class Real Estate Premier Homes
(804) 207-5347
$119,000
389 Mallard Dr, Heathsville, VA 22473
389 Mallard Dr, Heathsville, VA 22473$99,000
Lot 20-3 Wicomico Way, Heathsville, VA 22478
Lot 20-3 Wicomico Way, Heathsville, VA 22478$599,000
69 Eagles Nest Ln, Heathsville, VA 22473
Kelly & Alice with Cobblestone
Cobblestone Realty
(804) 455-7554
$899,000
287 Rowes Landing Rd, Heathsville, VA 22473
Karin Andrews Shaheen Ruth Martin & Fonville
$150,000
00 Chestnut Grove Ln, Heathsville, VA 22473
00 Chestnut Grove Ln, Heathsville, VA 22473$795,000
125 Shalango Dr, Heathsville, VA 22473
Glenn Cockrell Connemara and Company Real Estate
$650,000
559 Lee Dale Dr, Heathsville, VA 22473
Thomas Kimmitt Middle Bay Realty - K
$1,475,000
185 Marlin Place, Heathsville, VA 22473
David Dew Isabell K. Horsley R. E., Ltd.
$539,000