$1,795,000
- Land
- 2.24 Acres
- $801,339 per Acre
7570 N Caddis Dr Unit 52, Other City - Utah, UT 84032
7570 N Caddis Dr Unit 52, Other City - Utah, UT 84032$1,795,000
7570 N Caddis Dr Unit 52, Other City - Utah, UT 84032
7570 N Caddis Dr Unit 52, Other City - Utah, UT 84032$1,774,000
1273 W Stillwater Dr, Heber City, UT 84032
Patrick Van Horn Engel & Volkers Park City
$4,795,000
6767 E Riparian Way, Heber City, UT 84032
Kirstin Gloor Summit Sotheby's International Realty
$4,000,000
1946 W Mochila Cir Unit LOT 5, Mayflower Mountain, UT 84032
Michael Swan Summit Sotheby's International Realty
$945,000
7559 E Stardust Ct Unit 318f, 5.6, Heber City, UT 84032
Alison Provines Hendrickson Summit Sotheby's International Realty
$1,945,056
1922 S Highway 40 Unit 40, Heber City, UT 84032
Jonathan Crosswhite Christie's Int. RE VUE
$3,300,000
12260 N Deer Mountain Blvd, Heber City, UT 84032
Makenzie Kink Winder Windermere RE Utah - Park Ave
$950,000
1247 S 1040 E, Heber City, UT 84032
Alex LaCouture Summit Sotheby's (Heber)
$3,458,978
1373 E Coyote View Cir, Heber City, UT 84032
Kendall Keblish Christie's Int. RE VUE
$4,215,000
1075 N Oquirrh Mountain Dr, Heber City, UT 84032
Mark Sanders Windermere RE Utah - Park Ave
$175,000
2919 Green Briar Way Unit 543, Timber Lakes, UT 84032
2919 Green Briar Way Unit 543, Timber Lakes, UT 84032$4,450,000
2721 W Deer Hollow Rd, Heber City, UT 84032
2721 W Deer Hollow Rd, Heber City, UT 84032$1,999,999
781 W 3000 S, Heber City, UT 84032
Justin Harding Agency Realty, LLC
$775,000
786 S 1260 W Unit 122, Heber City, UT 84032