$200,000
- Land
- 1.4 Acres
- $142,857 per Acre
1993 S Ridgeline Dr Unit 1248, Heber City, UT 84032
1993 S Ridgeline Dr Unit 1248, Heber City, UT 84032$200,000
1993 S Ridgeline Dr Unit 1248, Heber City, UT 84032
1993 S Ridgeline Dr Unit 1248, Heber City, UT 84032$950,000
1247 S 1040 E Unit 32, Heber City, UT 84032
Alex LaCouture Summit Sotheby's International Realty
$460,000
9439 E Acorn Cir Unit 925, Timber Lakes, UT 84032
Amber Milton Century 21 Everest
$1,025,000
11456 E Columbine Ln Unit 1648, Heber City, UT 84032
Amber Milton Century 21 Everest
$460,000
9439 E Acorn Cir, Timber Lakes, UT 84032
Amber Milton Century 21 Everest
$825,000
8720 Lake Pines Dr, Heber City, UT 84032
E. Bryce Anderson Intermountain Properties
$1,025,000
11456 E Columbine Ln, Heber City, UT 84032
Amber Milton Century 21 Everest
$3,995,000
7053 Rising Star Ct, Kamas, UT 84036
Alison Provines Hendrickson Summit Sotheby's International Realty
$950,000
1247 S 1040 E, Heber City, UT 84032
Alex LaCouture Summit Sotheby's (Heber)
$989,500
14350 N Council Fire Trail, Heber City, UT 84032
Maria Rodriguez Conrad Cruz Real Estate Services, LLC
$199,900
2230 Timber Lakes Dr Unit 944, Heber City, UT 84032
2230 Timber Lakes Dr Unit 944, Heber City, UT 84032$1,250,000 Open Wed 2PM - 5PM
383 Ascent Dr Unit 267, Heber City, UT 84032
Spencer Gardner Summit Sotheby's International Realty
$1,225,000 Open Wed 2PM - 5PM
389 Ascent Dr Unit 269, Heber City, UT 84032
Spencer Gardner Summit Sotheby's International Realty
$192,500
5041 Cougar Ln Unit 83-B, Francis, UT 84036