$245,000
- Land
- 10.19 Acres
- $24,043 per Acre
621 Yellowstone Dr, Porter Township, IN 46341
621 Yellowstone Dr, Porter Township, IN 46341$245,000
621 Yellowstone Dr, Porter Township, IN 46341
621 Yellowstone Dr, Porter Township, IN 46341$410,000
615 Ensign Place, Hebron, IN 46341
Jenni Walker Real Broker, LLC
$475,000 Open Sun 11AM - 1PM
57 Sanctuary Dr, Valparaiso, IN 46385
Stefanie Neal BHHS Indiana Realty
$89,500
759 Verdano Terrace, Crown Point, IN 46307
759 Verdano Terrace, Crown Point, IN 46307$199,900
0 W Wilson St, Hebron, IN 46341
0 W Wilson St, Hebron, IN 46341$449,000
65 Steinbeck Dr, Valparaiso, IN 46383
Jarrod Carr @properties/Christie's Intl RE
$369,999
37 Fentree Dr Unit A, Valparaiso, IN 46385
Christian Delgado BHHS Indiana Realty
$386,990 New Construction
46 Elderberry Ln, Liberty Township, IN 46383
Octavia Valencia Octavia Valencia, Broker
$389,900
176 S 200 W, Valparaiso, IN 46385
Konnor Gaskin Listing Leaders
$895,000
53 Braemar Dr, Valparaiso, IN 46385
Shawn Spaw Stray Dog Properties, LLC
$411,995 New Construction
Sutherland Plan at Falling Waters, Crown Point, IN 46307
$69,900
803 Hunter Dr, Westville, IN 46391
803 Hunter Dr, Westville, IN 46391$371,990 New Construction
ESSEX Plan at Timberland Farms, Valparaiso, IN 46383
$303,990 New Construction
Sydney Basement Plan at Park Ridge, Hebron, IN 46341
$205,000
Approx 865 S 400 W, Hebron, IN 46341
Approx 865 S 400 W, Hebron, IN 46341$1,795,000
71 N 500 W, Valparaiso, IN 46385
Michael O'Connor BHHS Indiana Realty
$1,185,000 New Construction
194 Cricket Knoll, Valparaiso, IN 46385