$1,037,599
- Land
- 3.97 Acres
- $261,360 per Acre
000 Us 167 & Arch St Unit Tract 6, Hensley, AR 72065
000 Us 167 & Arch St Unit Tract 6, Hensley, AR 72065$1,037,599
000 Us 167 & Arch St Unit Tract 6, Hensley, AR 72065
000 Us 167 & Arch St Unit Tract 6, Hensley, AR 72065$214,900
15081 Thompson Branch Trail, Hensley, AR 72065
$480,902
000 Us 167 & Arch St Unit Tract 7, Hensley, AR 72065
000 Us 167 & Arch St Unit Tract 7, Hensley, AR 72065$308,404
000 Us 167 & Arch St Unit Tract 13, Hensley, AR 72065
000 Us 167 & Arch St Unit Tract 13, Hensley, AR 72065
$230,000
Elkins Plan at The Villas at Hope Valley, Hensley, AR 72065
$1,600,000
000 Arch St, Hensley, AR 72065
000 Arch St, Hensley, AR 72065$17,000
0 Brown East St, Hensley, AR 72065
0 Brown East St, Hensley, AR 72065$54,000
3.64 Springlake, Hensley, AR 72065
3.64 Springlake, Hensley, AR 72065$59,000
Lot 58 Kinsley Ln, Hensley, AR 72065
Lot 58 Kinsley Ln, Hensley, AR 72065$215,000
180 Preston Ln, Hensley, AR 72065
Janet Partlow D.R. Horton Realty of Arkansas, LLC
$80,000
25601 Sunshine Ln, Hensley, AR 72065
Judy Long McDaniel Realty Inc.
$1,907,928
000 Us 167 & Arch St Unit Tract 2, Hensley, AR 72065
000 Us 167 & Arch St Unit Tract 2, Hensley, AR 72065$64,999
21924 Mountain Maple Cir, Hensley, AR 72065
Jackie Williams JW Property Management, LLC
$229,900
12176 Duck Creek Dr, Hensley, AR 72065
Zachary Gray Resource Realty
$675,000
1436 Lakeshore Dr, Hensley, AR 72065
Rocky Herman Access Realty, Inc.
$59,000
Lot 66 Kinsley Ln, Hensley, AR 72065
Lot 66 Kinsley Ln, Hensley, AR 72065$218,900