Land & Home Lots for Sale in 13652
-
-
$19,900
- Land
- 5.5 Acres
- $3,618 per Acre
Lafaver Rd Unit Lot 4, Hermon, NY 13652
Lafaver Rd Unit Lot 4, Hermon, NY 13652 -
-
-
$26,900
- Land
- 5.38 Acres
- $5,000 per Acre
00 Lafaver Rd Unit 7, Russell, NY 13652
00 Lafaver Rd Unit 7, Russell, NY 13652 -
$23,900
- Land
- 5.5 Acres
- $4,345 per Acre
00 Lafaver Rd Unit 3, Russell, NY 13652
00 Lafaver Rd Unit 3, Russell, NY 13652 -
$45,000
- Land
- 8.3 Acres
- $5,422 per Acre
325 Lafaver Rd Unit 1, Russell, NY 13652
325 Lafaver Rd Unit 1, Russell, NY 13652 -
$112,500
- Land
- 56 Acres
- $2,009 per Acre
00 Hatch Rd Unit 1, Russell, NY 13652
00 Hatch Rd Unit 1, Russell, NY 13652 -
$19,900
- Land
- 5.5 Acres
- $3,618 per Acre
00 Lafaver Rd Unit 4, Russell, NY 13652
00 Lafaver Rd Unit 4, Russell, NY 13652 -
$100,000
$25K PRICE DROP- Land
- 70.3 Acres
- $1,422 per Acre
00 County Road 25, Canton, NY 13617
00 County Road 25, Canton, NY 13617