$467,999 Sold Mar 31, 2026
9177 Players Dr, Spring Hill, FL 34613
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,887 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- $248/SF
- 330 Days On Market
Current Estimated Value $465,283
Last Listing Agent Stephanie Morales AXEN REALTY LLC
9177 Players Dr, Spring Hill, FL 34613