$479,900 Last List Price
4646 Mccracken Rd, Hernando, MS 38632
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,734 Sq Ft
- Built 2018
Last Sold Summary
- $176/SF
- 123 Days On Market
Current Estimated Value $475,360
Last Listing Agent Leigh Graves Crye-Leike Hernando
4646 Mccracken Rd, Hernando, MS 38632