$289,000 Last List Price
224 Crescent Dr, Hewitt, TX 76643
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,640 Sq Ft
- Built 1989
Last Sold Summary
- $176/SF
- 127 Days On Market
Current Estimated Value $283,139
Last Listing Agent Toni Mcwilliams DHS Realty
224 Crescent Dr, Hewitt, TX 76643