$4,900
- Land
- 3 Acres
- $1,633 per Acre
153XX SW 177th Ave (Krome - Lease Only), Miami, FL 33187
153XX SW 177th Ave (Krome - Lease Only), Miami, FL 33187$4,900
153XX SW 177th Ave (Krome - Lease Only), Miami, FL 33187
153XX SW 177th Ave (Krome - Lease Only), Miami, FL 33187$4,995,000
10831 NW 144th St, Hialeah Gardens, FL 33018
10831 NW 144th St, Hialeah Gardens, FL 33018$2,900
153XX SW 177th Ave (Krome- Lease Only), Miami, FL 33187
153XX SW 177th Ave (Krome- Lease Only), Miami, FL 33187$11,900,000
16120 NW 127th Ave, Hialeah, FL 33018
16120 NW 127th Ave, Hialeah, FL 33018$600,000
0 0 Unit A11848985, Opa-Locka, FL 33054
0 0 Unit A11848985, Opa-Locka, FL 33054$6,200,000
13800 NW 112th Ave, Hialeah, FL 33018
13800 NW 112th Ave, Hialeah, FL 33018$2,600,000
15721 NW 122 Ave, Miami, FL 33018
15721 NW 122 Ave, Miami, FL 33018$18,150
0 NW 140th St, Hialeah, FL 33018
0 NW 140th St, Hialeah, FL 33018