$175,000
- Land
- 7.83 Acres
- $22,350 per Acre
0000 Norene Dr, Edcouch, TX 78538
0000 Norene Dr, Edcouch, TX 78538$175,000
0000 Norene Dr, Edcouch, TX 78538
0000 Norene Dr, Edcouch, TX 78538$145,600
1610 Oak Alley Dr, Mission, TX 78572
1610 Oak Alley Dr, Mission, TX 78572$115,000
1702 W 41 1 2 St, Mission, TX 78573
1702 W 41 1 2 St, Mission, TX 78573$169,000
0 Meadow Knoll Dr Unit 29745165, Edcouch, TX 78538
0 Meadow Knoll Dr Unit 29745165, Edcouch, TX 78538$169,500
4221 Heron Ave Unit 17, McAllen, TX 78504
Karena Herrera
Encore Fine Properties
(956) 394-2456
$200,000
808 Hickory St, Edinburg, TX 78541
Tracie Nicks Star Properties Real Estate
$168,000
822 Orange St, Mercedes, TX 78570
Ana Ortiz Lifestyles Realty - Central Texas, Inc
$188,990
RV Casita Plan at Bentsen Palm - Retama Village, Mission, TX 78572
$175,995
30481 M Davila Service Rd, Edinburg, TX 78542
30481 M Davila Service Rd, Edinburg, TX 78542$169,900
609 El Toro Ave, Sullivan City, TX 78595
Colby Aguirre Big Realty
$165,000
916 Glory St Unit 2, Alamo, TX 78516
Eva Elizondo Big Realty
$179,000
304 Palmas Ave Unit D, Edinburg, TX 78542
Elizabeth (Bethy Beas One Valley, Llc
$169,000
1220 E Lucas Ave, Pharr, TX 78577
Jorge Zambrano Big Realty
$182,500
2421 Trinidad Ln, Mission, TX 78573
Juan Pecina Zapphire Real Estate Group
$160,000
410 Alvarez Dr, Donna, TX 78537
Mari Trevino Texas Star Realty, Llc
$185,000
7606 Heisman Ln, Edinburg, TX 78542
Osiris Breiter Mcallen Rgv Real Estate
$188,000
437 S Georgia Ave, Mercedes, TX 78570
Samantha Cuevas Stx Real Estate Group