$460,000
- Land
- 20.01 Acres
- $22,989 per Acre
TBD NW 222nd St, High Springs, FL 32643
TBD NW 222nd St, High Springs, FL 32643$460,000
TBD NW 222nd St, High Springs, FL 32643
TBD NW 222nd St, High Springs, FL 32643$249,000
22647 NW 210th Ave, High Springs, FL 32643
22647 NW 210th Ave, High Springs, FL 32643$274,000
7818 Florida 45, High Springs, FL 32643
7818 Florida 45, High Springs, FL 32643$638,808
7650 NE 40th St, High Springs, FL 32643
Teresa Valdes VALSTAR REALTY LLC
$449,500
5340 NE County Road 340, High Springs, FL 32643
Jason Roberts SOUTHTRUST PROPERTIES INC
$89,000
0 NW 253rd St, High Springs, FL 32643
0 NW 253rd St, High Springs, FL 32643$60,000
0 NE 60th St Unit MFRGC536453, High Springs, FL 32643
0 NE 60th St Unit MFRGC536453, High Springs, FL 32643$1,275,000
5239 NE County Road 340, High Springs, FL 32643
Philip Simonetta PA PIER 21 REALTY LLC
$150,000
0 NW 246 St Unit MFRGC537155, High Springs, FL 32643
0 NW 246 St Unit MFRGC537155, High Springs, FL 32643$975,000
0 State Rd 27 Unit 795817, Bronson, FL 32621
0 State Rd 27 Unit 795817, Bronson, FL 32621$325,000
14421 NW 214th Terrace, High Springs, FL 32643
John Caldwell BHHS FLORIDA REALTY - HIGH SPRINGS
$419,000
15315 NW State Road 45, High Springs, FL 32643
Whitney Perkins KELLER WILLIAMS GAINESVILLE REALTY PARTNERS
$385,000
26707 NW 84th Place, High Springs, FL 32643
Samantha Dailey SHOWCASE PROPERTIES OF CENTRAL
$240,000
001 NW 222nd St, High Springs, FL 32643
001 NW 222nd St, High Springs, FL 32643$305,900
5760 NE 52nd Place, High Springs, FL 32643