$175,000
- Land
- 1.25 Acres
- $140,000 per Acre
Lot 13 Placer Place Unit Block 1, Lot 13, Hill City, SD 57745
Lot 13 Placer Place Unit Block 1, Lot 13, Hill City, SD 57745$175,000
Lot 13 Placer Place Unit Block 1, Lot 13, Hill City, SD 57745$325,000
Lots 6 & 7 Mineral Ln Unit TBD Mineral Lane, Hill City, SD 57747
Lots 6 & 7 Mineral Ln Unit TBD Mineral Lane, Hill City, SD 57747$474,900
12491 Tall Pine Rd, Hill City, SD 57745
12491 Tall Pine Rd, Hill City, SD 57745$1,349,000
22734 S Rochford Rd, Hill City, SD 57745
Faith Lewis Lewis Realty
$694,000
TBD Old Hill City Rd, Hill City, SD 57745
TBD Old Hill City Rd, Hill City, SD 57745$795,000
23402 Mineral Ln, Hill City, SD 57745
James Peterson Integrity Realty of the Black Hills
$379,900
TBD Old Hill City Rd, Hill City, SD 57745
TBD Old Hill City Rd, Hill City, SD 57745$3,200,000
12099 Kaubisch Ranch Rd, Hill City, SD 57745
RYAN MICHAEL HALL PREMIER PROPERTIES, LLC
$775,000
22625 N Rochford Rd, Hill City, SD 57745
James Peterson Integrity Realty of the Black Hills
$985,000
1000 Bette Matkins Ave Unit Highway 16/385 NE Hi, Hill City, SD 57745
1000 Bette Matkins Ave Unit Highway 16/385 NE Hi, Hill City, SD 57745$2,720,040
11755 Rochford Rd, Hill City, SD 57745
11755 Rochford Rd, Hill City, SD 57745$1,350,000
23995 Towering Pines Ln, Hill City, SD 57745
Lori Svoboda Western Skies Real Estate
$299,900
TBD Gillette Prairie Rd, Hill City, SD 57745
TBD Gillette Prairie Rd, Hill City, SD 57745$775,000
22625 Other Unit 22625 N. Rochford Ro, Hill City, SD 57745